Вітаємо переможців особистого Кубку України!

З 18 по 20 лютого 2022 року в м. Києві відбувся Кубок України зі спортивного (пішохідного) туризму. Змагання проводились на двох дистанціях: особисті та змагання зв’язок. Чернігівщину представляли 8 спортсменів, які підтвердили її статус, як одного з кращих регіонів України в пішохідному туризмі.

В особистому заліку серед жінок перемогла ПІВЕНЬ Наталія (Ніжин), серед чоловіків – ОНИЩЕНКО Сергій (Ніжин), КОНОНЕЦЬ Євгеній (Ніжин) став третім. Ще хотілося би відмітити достойний виступ БАРАНОВА Бориса (Семенівка), який за віком був старшим за багатьох суперників та ІЛЬЧЕНКА Владислава (Бахмач) одного з наймолодших учасників дитячої збірної Чернігівської області.

В змаганнях зв’язок серед змішаних пар перемогли ОНИЩЕНКО Сергій та ПІВЕНЬ Наталія, серед чоловічих пар першими були КОНОНЕЦЬ Євгеній та ЖУРАВЛЬОВ Владислав (Ніжин), третє місце посіли ДИХАЛ Віталій (Прилуки) та ГОРБОНОС Олег (Новгород-Сіверський).

Вітаємо наших спортсменів з прекрасним виступом та бажаємо нових звершень!