Відбувся обласний установчий семінар для керівників роїв-переможців І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

15 травня 2024 року комунальним позашкільним навчальним закладом «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» в online-режимі проведено обласний установчий семінар для керівників роїв-переможців І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

З вітальним словом до учасників обласного семінару звернулась Наталія Дягло, начальник відділу дошкільної, позашкільної освіти, оздоровлення та виховної роботи Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації.

Інформацію про загальні засади проведення ІІ (обласного) етапу Гри у 2023/2024 навчальному році повідомив Петро Степовик, директор комунального позашкільного навчального закладу «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді».

У семінарі взяли участь керівники роїв-переможців І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та відповідальні за проведення Гри в територіальній громаді (90 учасників).

Доповідачами заходу виступили методист ПНЗ «Центр НПВТКУМ» Олена Дорошенко, відповідальна за проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в Чернігівській області, та завідувач відділу спортивного туризму ПНЗ «Центр НПВТКУМ» Оксана Кузьменко.

Під час заходу було обговорено ключові питання щодо участі роїв трьох вікових груп (молодшої, середньої та старшої) в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в 2023/2024 навчальному році.

Всі методичні та дидактичні матеріали, необхідні для підготовки рою-переможця І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») до участі у ІІ (обласному) етапі розміщено на сайті комунального позашкільного навчального закладу «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» turist-patriot.cn.ua в розділі «Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)».