Відкрита першість ПНЗ «Центр НПВТКУМ» зі скелелазіння в трьох дисциплінах (боулдеринг)

З 26 по 28 січня 2024 року в класі для скелелазіння комунального позашкільного навчального закладу «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» відбулись змагання з боулдерингу в рамках відкритої першості ПНЗ «Центр НПВТКУМ» зі скелелазіння в трьох дисциплінах.

Участь у змаганнях взяло 127 здобувачів освіти, які змагались в 6 вікових категоріях. Учасникам було запропоновано для подолання 13 трас з різним ступенем складності і відповідно з різною бальною оцінкою. Маршрути можна було долати в будь-якій послідовності і необмеженою кількістю спроб, корегуючи свої дії в залежності від фізичної та тактичної підготовки.  На роботу учасникам відводилось 40 хвилин.

Переможців та призерів змагань нагороджено грамотами і медалями:

серед дівчат 2014-2016 років народження

за І місце – Шокіну Ксенію (керівник Журба Д.Є.);

за ІІ місце – Марченко Єву (керівник Журба Д.Є.);

за ІІІ місце – Волошко Дарію (керівник Журба Є.Л.);

серед юнаків 2014-2016 років народження

за І місце – Кравченка Дениса (керівник Кузьменко О.М.);

за ІІ місце – Пархоменка Володимира (керівник Кузьменко О.М.);

за ІІІ місце – Філончика Андрія (керівник Ніколаєнко А.А.);

серед дівчат 2012-2013 років народження

за І місце – Панасюк Анну (керівник Слєсар М.В.);

за ІІ місце – Волкову Віталіну (керівник Гладченко Г.Л.);

за ІІІ місце – Ахметханову Марію (керівник Примак М.М.);

серед юнаків 2012-2013 років народження

за І місце – Агієнка Ярослава (керівник Гладченко Г.Л.);

за ІІ місце – Щербініна Юрія (керівник Ушак В.В.);

за ІІІ місце – Лободу Ростислава (керівник Журба Є.Л.);

серед юнаків 2010-2011 років народження

за І місце – Примака Кирила (керівник Примак М.М.);

за ІІ місце – Семеняка Ігоря (керівник Ушак В.В.);

за ІІІ місце – Філончика Івана (керівник Ніколаєнко А.А.);

серед дівчат 2010-2011 років народження

за І місце – Арищенко Маргариту (керівник Кузьменко О.М.);

за ІІ місце – Черкашину Софію (керівник Дока В.В.);

за ІІІ місце – Федан Анастасію (керівник Ященко А.М.);

серед юнаків 2008-2009 років народження

за І місце – Кравченка Анатолія (керівник Кузьменко О.М.);

за ІІ місце – Дмитренка Дмитра (керівник Бориско П.А.);

за ІІІ місце – Холодкова Єгора (керівник Журба Є.Л.);

серед дівчат 2008-2009 років народження

за І місце – Зелену Станіславу (керівник Слєсар М.В.);

за ІІ місце – Савенко Вероніку (керівник Примак М.М.);

за ІІІ місце – Заворотинську Поліну (керівник Примак М.М.);

серед юнаків 2006-2007 років народження

за І місце – Хачка Ярослава (керівник Степаненко Г.В.);

за ІІ місце – Козачка Артемія (керівник Слєсар М.В.);

за ІІІ місце – Прейса Олександра (керівник Журба Є.Л.);

серед дівчат 2006-2007 років народження

 за І місце – Омельянюк Аліну (керівник Журба Є.Л.);

 за ІІ місце – Ященок Олександру (керівник Журба Є.Л.);

 за ІІІ місце – Тупікову Поліну (керівник Журба Є.Л.);

серед дівчат 2005 року народження і старші

за І місце – Шуляк Вікторію (керівник Журба Є.Л.);

за ІІ місце – Прокудович Тетяну (керівник Журба Д.Є.);

за ІІІ місце – Степаненко Ганну (керівник Степаненко Г.В.);

серед юнаків 2005 року народження і старші

за І місце – Слєсаря Микиту (керівник Єфименко О.І.);

за ІІ місце – Ревуна Антона (керівник Бориско П.А.);

за ІІІ місце – Журбу Дениса (керівник Журба Є.Л.).

Вітаємо переможців та призерів і бажаємо їм подальших успіхів! Дякуємо ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ за можливість проводити змагання!