Відкриття виставки дитячих творчих робіт, учасників щорічної обласної краєзнавчо-патріотичної акції учнівської молоді «Від роду і до роду збережем традиції народу»

20 серпня 2020 року о 15:00 в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана з нагоди 29-ї  річниці незалежності України відбулося офіційне відкриття виставки дитячих творчих робіт, учасників щорічної обласної краєзнавчо-патріотичної акції учнівської молоді «Від роду і до роду збережем традиції народу», започаткованої комунальним позашкільним навчальним закладом «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» у 2015 році.

За п’ять років проведення акції на конкурс було надіслано близько 400 творчих робіт, переважна більшість з яких представлена в експозиції. Акція проводилась з метою створення умов для формування творчої особистості дитини, реалізації її природних здібностей та  оволодіння підлітками стародавніми і сучасними техніками декоративно-прикладного мистецтва, задля збереження і примноження українських національних народних традицій та ремесел. Акція сприяла виявленню та заохоченню до творчості талановитих дітей, їх художньо-естетичному вихованню.

На заході були присутні педагогічні працівники ПНЗ «Центр НПВТКУМ», наукові співробітники Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана та інших музеїв міста, представники громадськості та засобів масової інформації. З вітальним словом до присутніх звернулись директор  Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана Юрій Ткач та виконуючий обов’язки директора ПНЗ «Центр НПВТКУМ» Володимир Курганський.

В експозиції представлені творчі роботи учнівської молоді закладів загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти Чернігівщини, автори яких продемонстрували творчу фантазію, майстерність та оригінальність у використанні природних матеріалів і різновиді мистецьких технік.

Дивували відвідувачів вироби юних майстрів, які застосовували техніки вовняного живопису, вітражного та петриківського розпису, вибійки, джутової філіграні, вузликового плетіння, батику, витинанки, різьблення, випалювання, лозоплетіння, коренепластики, писанкарства, аплікації злаковими стеблами, тістопластики, різноманітні сучасні техніки. В експозиції українські народні обереги та прикраси, роботи вишиті нитками, бісером, стрічками, плетенні, ткані та багато інших цікавих речей.

                        Виставка працюватиме до 15 жовтня 2020 року.

                                     Приємного перегляду!