Дитячі канікули у мальовничому парку природи Беремицьке.

     Повчально та захопливо розпочали свої осінні канікули 13 жовтня 2019 року здобувачі освіти позашкільного навчального закладу «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» в мальовничому куточку на півдні Чернігівської області – парку природи «Беремицьке». Відкритим для відвідувачів він став з жовтня 2017 року. У парку природи займаються збереженням і комплексним вивченням унікальної природи Придесення, що сприяє відновленню біологічного різноманіття України.

      Вихованці побували майже у справжньому сафарі серед дикої природи, де мешкають різноманітні тварини: дикі коні, вівці, косулі, польські коники (тарпани), олені, дикі бички. По стежині, вкритій трісками, потрапили в ліс з глибокими ярами та  перекинутими через них чарівними підвісними містками, перехід якими додав гарного настрою й адреналіну як дорослим, так і дітям. Побачили скіфську бабу та реконструкцію слов’янського капища.  Піднялися на оглядову вежу, з якої відкриваються гарні краєвиди на всю територію парку та видно стежинку, по якій щойно перед цим гуляли.

     Дуже сподобався і залишив неймовірні враження «Музей диких котів». Яскраві фото котиків, аудіорозповідь про диких тварин, голограми різноманітних котів та віртуальний політ над лісами парку затримали дітей надовго у приміщенні музею. Але і справжні дикі коти у вольєрах не менше зацікавили маленьких відвідувачів.

     Завершилась наша екскурсія відвідуванням конюшні. Там побачили і маленьких поні, і красенів–велетнів, і навіть білого коня у чорних плямочках.

     Отже, парк природи «Беремицьке» хороший варіант для сімейного та екскурсійного відпочинку на один день, а також на цілий вікенд, де можна відпочити на лоні природи, подихати свіжим повітрям та набратися сил перед новим робочим тижнем.