Обласний зліт-змагання зі спортивного туризму серед педагогічних працівників закладів освіти Чернігівщини та організаторів туристсько-спортивного і військово-патріотичного блоків гри «Сокіл» («Джура»)

З 26 по 28 вересня 2019 року комунальним позашкільним навчальним закладом «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» на території дитячого табору «Юний турист» (с. Количівка Іванівської ОТГ Чернігівського району) проведено обласний зліт-змагання зі спортивного туризму серед педагогічних працівників закладів освіти Чернігівщини та організаторів туристсько-спортивного і військово-патріотичного блоків гри «Сокіл» («Джура»).

У змаганнях взяло участь 7 команд з Бахмацького району, Варвинського району та Варвинської ОТГ, Куликівської, Корюківської та Михайло-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади, міст Семенівка та Чернігів.

Педагоги змагались на командних дистанціях «Смуга перешкод» та «Смуга перешкод. Зв’язки», в конкурсній програмі, яка включала в себе: «Фотоконкурс», «Козацькі забави» і «Туристський побут», вміло демонстрували навички в туристичному конкурсі «Спецзавдання» та у військово-патріотичній грі «Пластун», долали дві дистанції з велосипедного туризму («Фігурне водіння велосипеда» та «Тріал»).

Переможцями та призерами цього року стали:

І місце – команда Бахмацького району;

ІІ місце – команда міста Семенівка;

ІІІ місце – команда Варвинського  району та Варвинської ОТГ.

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ !!!