ІХ Всеукраїнська краєзнавча конференція учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників»

З 09 по 11 листопада 2018 року в м. Миколаєві відбулась ІХ Всеукраїнська краєзнавча конференція учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників».

Для участі у конференції до Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді з’їхались юні краєзнавці з 17 областей нашої країни. Від Чернігівської області у конференції взяли участь вихованці туристсько-краєзнавчого клубу «Ніка» Небрат Анастасія та Петрієнко Тетяна.

Основна частина конференції проходила на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили, яка складалася з пленарної частини та роботи в секціях: історичне краєзнавство, етнографічне краєзнавство, екологічне краєзнавство, географічне краєзнавство та геологія, культура рідного краю та музейна справа, археологія. Анастасія Небрат презентувала роботу «Дендропарк «Тростянець» в секції географічного краєзнавства, а Тетяна Петрієнко дослідження «Люлькарство в секції археологія.

Всі учасники конференції отримали сертифікати учасника Всеукраїнської конференції. Петрієнко Тетяна отримала свідоцтво на право друку у збірнику кращих матеріалів ІХ Всеукраїнської краєзнавчої конференції «Мій рідний край, моя земля очима сучасників».

Для учасників конференції були організовані екскурсії в Миколаївський обласний краєзнавчий музей «Старофлотські казарми» та краєзнавчий відділ Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки.

 Участь у конференції відбулася за підтримки Варвинської селищної ради.