50-ий Чемпіонат України

З 06 по 09 липня 2021 року пройшов Чемпіонат України з пішохідного туризму серед юнаків, що відбувся у місті Світловодську Кіровоградської області. Команду Чернігівської області представляли Адаменко Дарина (Ніжин), В’ялий Віталій (Талалаївка), Гоголь Михайло (Прилуки), Ільченко Владислав (Бахмач), Хоменко Назар (Варва), Дзюба Марія, Муренець Максим, Шуляк Вікторія (Чернігів).

Команди змагалися на двох дистанціях: Смуга перешкод та Крос-похід.

На Смузі перешкод наша команда посіла 6 місце.

Крос-похід команда пройшла без жодного технічного штрафу, знайшла всі контрольні пункти орієнтування і отримала тільки 3 бали за перевищення оптимального часу. Це дозволило святкувати перемогу на дистанції та отримати один з двох необхідних балів для присвоєння кандидатів майстрів спорту України.

В загальному заліку команда Чернігівської області посіла 2 місце, поступившись команді Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді (м. Київ), третіми стала команда Миколаївської області.

Дякуємо тренерам спортсменів Левченко Тетяні (Бахмач), Федченко Юрію (Прилуки), Ровенчину Олександру (Ніжин), Чубі Олегу (Талалаївка), Гутаку Віктору (Варва), Журбі Євгенію (Чернігів) за підготовку спортсменів, з якими було приємно і комфортно працювати та всім, хто допомагав під час підготовки команди на зборах, під час змагань і просто підтримував та переживав за команду. І, звичайно, подяка суперникам, які піднімали планку можливостей і вимагали від команди наднапружень та необхідності стрибнути вище голови.