Змагання серед здобувачів освіти ПНЗ «Центр НПВТКУМ» з боулдерінгу
З 30 січня по 01 лютого 2020 року у класі зі скелелазіння відбулися змагання з боулдерінгу серед здобувачів освіти комунального позашкільного навчального закладу «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» в яких взяли участь 154 здобувача освіти. Змагання проводились на 12 маршрутах у трьох вікових групах: в старшій групі 6 команд (15 юнаків, 3 дівчини), в середній групі 15 команд (33 юнака, 15 дівчат), в молодшій групі 29 команд (53 юнака, 35 дівчат). Програма змагань з боулдерінгу виконана в повному обсязі. Вітаємо переможців змагань з боулдерінгу, у командному заліку
у старшій віковій групі:
за І місце – команду «Гвоздики» (керівник Сидько Д.П.);
за ІІ місце – команду «Дельфіни» (керівник Бориско П.А.);
за ІІІ місце – команду «Бродяги» (керівник Курганський В.О.)
у середній віковій групі:
за І місце – команду «Семтур» (керівник Баранов Б.А.);
за ІІ місце – команду «Гвоздики» (керівник Сидько Д.П.);
за ІІІ місце – команду «Зацеп» (керівник Ушак В.В.)
у молодшій віковій групі:
за І місце – команду «Барс» (керівник Кузьменко О.М.);
за ІІ місце – команду «Ірбіс» (керівник Силенко В.В.);
за ІІІ місце – команду «Полюс» (керівник Єфименко О.І.)
в особистому заліку
у старшій вікові групі серед юнаків:
за І місце – Ткаченко Єгор (керівник Сидько Д.П.);
за ІІ місце – Силенко Сергій (керівник Сидько Д.П.);
за ІІІ місце – Денисенко Єгор (керівник Бориско П.А.)
у старшій вікові групі серед дівчат:
за І місце – Алексіна Олеся (керівник Сидько Д.П.).
у середній віковій групі серед юнаків:
за І місце – Шевченко Олексій (керівник Кузьменко О.М.);
за ІІ місце – Матвійчук В’ячеслав (керівник Баранов Б.А.);
за ІІІ місце – Петій Тихон (керівник Курганський В.О.)
у середній віковій групі серед дівчат:
за І місце – Радченко Мілана (керівник Сидько Д.П.);
за ІІ місце – Легкобит Владислава (керівник Курганський В.О.);
за ІІІ місце – Переверзєва Анастасія (керівник Ушак В.В.)
у молодшій віковій групі серед юнаків:
за І місце – Мишко Даніл (керівник Кузьменко О.М.);
за ІІ місце – Кравченко Анатолій (керівник Силенко В.В.);
за ІІ місце – Самійленко Сергій (керівник Кузьменко О.М.)
у молодшій віковій групі серед дівчат:
за І місце – Сидько Марія (керівник Сидько Д.П.);
за ІІ місце – Єфименко Анастасія (керівник Силенко В.В.);
за ІІІ місце – Матвійчук Анастасія (керівник Баранов Б.А.).