V Всеукраїнська краєзнавчо-етнологічна конференція учнівської молоді «Завжди в народі буде жити, що серце серцю передасть…»

6 грудня 2023 року в м. Косові Івано-Франківської області в режимі онлайн відбулася V Всеукраїнська краєзнавчо-етнологічна конференція учнівської молоді «Завжди в народі буде жити, що серце серцю передасть…».

Організаторами заходу були Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді та Івано-Франківський обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді.     

228 учасників з 23 областей України  працювали на секціях «Традиції, звичаї та обряди українського народу», «Український побут, народні ремесла, художні промисли», «Традиційне вбрання українців», «Народна архітектура та її стилі», «Говірка, наріччя та діалект».

Чернігівщину на цьому заході представляв Крупка Євгеній, вихованець гуртка «Юні туристи-краєзнавці» комунального позашкільного навчального закладу «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» (керівник: Кравчук В.В.).