VI (обласний) етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» зі спортивного орієнтування в Чернігівській області

28 травня 2024 року було проведено VI (обласний) етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» зі спортивного орієнтування в Чернігівській області серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».

Загальне керівництво заходу здійснили Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації та Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації.

Безпосередню підготовку та проведення заходу здійснено  комунальним позашкільним навчальним закладом «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» спільно з відділенням Чернігівського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України,  комунальним позашкільним закладом освіти «Чернігівський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» Чернігівської міської ради, комунальним позашкільним навчальним закладом Чернігівський обласний Палац дітей та юнацтва у співпраці з загоном швидкого реагування Товариства Червоного Хреста України.

На урочистій церемонії відкриття спортсменів вітали: чернігівська легкоатлетка, амбасадорка проєкту Ольга Бібік, начальник відділення Чернігівського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Денис Закружний і директор ПНЗ «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» Петро Степовик.

Змагання були проведені на території міського парку культури та відпочинку і зібрали близько 120 учасників, бажаючих позмагатись у спортивному орієнтуванні.

В особистому заліку серед дівчат І місце виборола Рубан Поліна, ІІ місце посіла Ніконова Мілана, обидві представляли Чернігівську СЗСШ №1, а ІІІ – Король Марія, здобувач освіти Чернігівської ЗЗСО № 28. Серед юнаків кращим був Касяненко  Іван, учень Чернігівської СЗСШ №1, срібним призером став Міронов Іван, здобувач освіти Чернігівського колегіуму № 11, а бронзовим – Климок Матвій, учень Чернігівського ліцею № 22.

У запеклій боротьбі перемогу та право представляти Чернігівщину на Всеукраїнському етапі змагань виборола команда «Перші» Спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи №1 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова (тренер Валентин Калініченко). Срібними призерами стали здобувачі освіти Чернігівського ліцею № 22 (тренер Марина Примак), а бронзовими – команда «Незламні» Чернігівського колегіуму №11 (тренер Ірина Назаренко). Окрім дипломів, медалей та кубків переможці також отримали солодкі призи від ПНЗ «Центр НПВТКУМ».